Bannery a plachty

Proč zvolit reklamní plachtu?

Je odolná vůči dešti a jiným povětrnostním podmínkám, proto se využívá zejména venku, dá se jednoduše přemisťovat, srolovat a transportovat i v běžném osobním automobilu. Reklamní plachty jsou lehké a vyrábějí se v jakékoli velikosti. Do tří dnů může být hotovo od návrhu po montáž. A pokud chcete banner jen vytisknout, je to možné i do 24 hodin.

Používané materiály

Reklamní plachty se vyrábí z kvalitního odolného materiálu (na směs pevných textilních vláken se nalije vrstva roztaveného PVC), které jsou vhodné pro použití v interiéru i exteriéru. Litá plachta se oproti laminované vyznačuje větší pevností, pružností a mechanickou odolností. Reklamní plachty se vyrábí podle požadavku v libovolném rozměru do šířky 155 cm bez svařování a prakticky neomezené délky. Pro větší plochy plachty sesadíme dohromady a připravíme k použití. V ceně je zahrnuté zpevnění okrajů a montáž kovových oček.

Klasická reklamní plachta nebo dírkovaný banner

Používá se plnobarevný digitální tisk, který velmi dobře odolává extrémnímu počasí. Reklamní plachty jsou připraveny k okamžitému zavěšení. Klasická litá plachta je vhodná kamkoliv, ale na překrytí budov tak, aby nebyl úplně zakrytý výhled z oken, je nejvhodnější dírkovaná plachta – částečně průhledný materiál, který se používá i v případech velkých reklamních ploch, u kterých potřebujete snížit odpor působícího větru.

Potřebujete zviditelnit?