Grafické studio

Řešíte vizuální styl vaší firmy? Logo, manuál firemního stylu? Nebo potřebujete brožury, letáky, katalogy a vizitky? Chcete navrhnout zbrusu novou webovou stránku?

Grafickými návrhy se zabýváme opravdu dlouho, od těch nejjednodušších po velké kreativní zakázky. Vždy se budeme vaší zakázce pečlivě věnovat. Nebojíme se rešerší, které nám umožní pochopit vaše odvětví a cílovou skupinu. Jen tak jsme schopni vždy navrhnout styl, se kterým vyniknete a budete pro zákazníka přitažlivou a srozumitelnou volbou. Při tvorbě klademe důraz zejména na kvalitní zpracování, eleganci a čistotu stylu. Sledujeme nejnovější trendy v oboru a nebojíme se je implementovat.

Webové prezentace navrhujeme optimalizované pro širokou škálu zařízení, od obrazovky počítače po mobil. Spolupracujeme s kodéry, kteří zajistí funkčnost našich návrhů a mohou je implementovat na libovolný redakční systém, který vám umožní si stránky spravovat.

Můžeme pro vás realizovat i atypické návrhy, například stánek pro veletrh, nebo podobu vašeho showroomu. Pro další typy zakázek spolupracujeme se špičkovými ilustrátory.

let praxe a více než

grafických návrhů

Podělte se s námi o svojí představu.