Polepy

Polep auta

Auto vlastní každý podnikatel, a to je další vhodná plocha pro zviditelnění firmy. Při volbě autopolepu doporučujeme nejprve vybrat typ podle velikosti a složitosti polepu.

Je možný jednoduchý autopolep, kdy se na auto umístí logo, případně jiné nápisy vyřezané z fólie (např. kontaktní údaje, webové stránky, popis služby). Polep se většinou umísťuje na přední dveře nebo zadní, kufrové dveře. Tato forma autoreklamy je cenově nejdostupnější.
Dále si můžete nechat udělat střední autopolep – autopolep, který pokrývá větší plochu než jednoduchý autopolep. Kromě vyřezávaných nápisů může být součástí autoreklamy i fotografie, či jiná plnobarevná grafika.  V případě potisku si můžete zvolit okenní fólii, která je jednostranně průhledná. Případně si některé firmy nechávají polepit celý povrch svých aut reklamním polepem.

Polep výloh

Okna, výklady, či jiné prosklené plochy se polepují těmito druhy fólií: klasická, neprůhledná fólie – vhodná na úplné zabednění prostoru, fólie je neprůhledná zvenku i zevnitř, One Way Vision děrovaná fólie – zvenku je z větší dálky fólie neprůhledná, zevnitř je vidět ven, průhledná fólie – průhledná zvenku i zevnitř nebo si můžete objednat kouřovou fólii – dekorační fólii evokující efekt pískované sklo

Reklamní cedule

Existuje velký výběr typů reklamních cedulí –  klasická reklamní tabule, poutače, velkoformátová reklama, standardizované reklamní stojany, nerezavějící hliníkové tabule, PVC tabule, plexisklové tabule, reklamní poutače, rámy, konstrukce a stojany vyrobené na míru. Pokud jste společností, která se prezentuje na různých akcích, jako jsou společenské akce, koncerty nebo jiné události, rozhodně by ve vaší reklamní výbavě neměla chybět reklamní cedule s názvem vaší firmy.

Polep na cedule se většinou řeší PVC samolepkou, která je odolná vůči povětrnostním vlivům a zaručí vám dlouhou životnost vaší reklamy.

Polepíme i vaše auto?