Výroba reklamy

Polep aut

Polep auta vám dává možnost mobilní reklamy. Jezdíte za klienty, nebo cestujete – reklamu si vezete s sebou. Možnosti jsou široké, od jednoduchého polepu s kontaktními údaji po celopolep auta ve firemním stylu, nebo třeba pro propagaci určitého produktu.
Pojeďte sem

Tisk - malý i velký

Tiskneme rádi! Posloužíme vám stejně dobře, když potřebujete pár vizitek, jako když potřebujete bilboard. Vzhledem k vlastnímu produkčnímu vybavení můžeme nabídnout dobré ceny a rychlé zpracování. Účtujeme férové ceny od jednoho kusu.
Možnosti tisku

Cedule pro každého

Potřebujete jen malou cedulku s označením provozovny, nebo pěti metrovou ceduli, která bude sloužit jako vaše reklama? Umíme obojí a rádi je pro vás vyrobíme. Máme skladem různé druhy materiálů, nebo nově polepíme vaší stávající ceduli.
Tohle umíme

3D loga a nápisy

Krásná možnost dát vyniknout vašemu logu. Vytiskneme vám jej v plastické podobě! Bude zářit na fasádě nebo v interiéru. A opravdu vypadá skvěle.
Podívejte se

Bannery a plachty

Plachty a bannery jsou důležitým artiklem. Snadno je pověsíte na plot nebo na zadní část pódia. A jako u všeho, mohou být malé nebo velké. Dokonce vám zajistíme i autoplachty a oblékneme váš náklaďák.
Plachty jsou napnuté

Nemáte grafiku pro vaší reklamu?

To přece není žádný problém. Můžeme začít logem, nebo rovnou billboardem. Je to jen a jen na vás.
Grafické studio

Potisk textilu

Umíme potisknout různé druhy textilu. Samozřejmě umíme trička, klidně od jednoho kusu, ale i mikiny, bundy nebo třeba šňůrky na klíče. A pokud budete chtít místo potisku výšivku, zajistíme ji.
Trička sem

Samolepky a etikety

Samolepky, etikety a jiná lepítka! Uděláme vám drobné hranaté samolepky, nebo složité vyřezávané, na průhlednou fólii nebo na barevnou… vše bude záležet jen na vás.
Lepíme

Roll-upy a jiné stojany

Roll-upy jsou oblíbené pro svou mobilitu. Potřebujete na sebe upozornit u prezentace nebo na veletrhu? Nebo se účastníte nějaké outdoorové akce? Reklamní stojan vám pomůže.
Mobilní prezentace

Výlohy a okna

Stejně, jako si můžete nechat polepit auto, vám rádi polepíme i výlohy a jiné skleněné plochy. Umíme i čistě dekorativní vzory, třeba jako náhradu pískování skla.
Prohlédněte si

Atypické výrobky

Máme rádi výzvy. Takže se zkuste podívat na to co jsme už dělali. Ale nenechte se tím omezit. Neprezentujeme tady vše, co jsme kdy dělali. A pokud jsme to ještě nedělali, rádi to s vámi zkusíme.
Zkuste se podívat

Nenašli jste přesně to pravé? Umíme toho mnohem víc.

Zkuste se nám ozvat!