Spojovací 38, 290 01 Písková Lhota     |     +420 602 713 833     |     info@reklamyrichter.cz
 
PhDr. Maxim Kucer Marketingový ředitel / STV Group a.s

„Se společností Reklamy Richter spolupracujeme přibližně již 2 roky a chceme v tom pokračovat i nadále. Velmi si ceníme jejich spolehlivosti a flexibility“.

 
Martin Havlíček majitel / IPOKA

Tým reklamy Richter při spolupráci prokazuje svou kreativitu, ochotu, spolehlivost a velkou profesionalitu při svěřených zakázkách.

 
Václav Mareš majitel / Káva Poděbrady

„S firmou Reklamy Richter jsem nadmíru spokojen. Dohnala mě k nim nespokojenost s minulým dodavatelem a najednou jsem byl v jiném světě. Osobní přístup, rychlost a zodpovědnost, to jsou hodnoty, které charakterizují Reklamy Richter“.

 
David Vodehnal CEO / Centec Automatika

Společnost Reklamy Richter vždy rychle a profesionálně reaguje na naše požadavky.Jsme velice spokojeni s polepy skel v naší zasedací místnosti, s tiskem samolepek a výrobou razítek.Jsou prostě skvělí.Těšíme se na další spolupráci.

 
Pavel Kozák jednatel / PEPERLE s.r.o.

„Hned po první schůzce mi bylo jasné, že RRjsou to "pravé ořechové" v oblasti výroby reklamy.Dokáží opravdu cokoliv vytisknout nebo polepit, jak hlásá jejich slogan.Jsou to profesionálové, s přátelským přístupem a kreativním myšlením."

 
Ivana Hladíková tatérka / IF INK

Nikdy by mě nenapadlo svěřit svůj merch do cizích rukou. Až do seznámení s Janou Luňákovou - vymyslela mi vizitky, poukazy, roll up, trička a hrnečky s perfektním designem, který mě hned oslovil. A víte co je úplně boží? Perfektní komunikace.

 
Milan Šátek ml. obchodní manažer / Instalatérské potřeby Šátek CZ s.r.o.

"Reklamy Richter jsou naším dodavatelem v oblasti reklamy již několik let. S jejich službami jsme maximálně spokojeni."

 
Karel Sekereš majitel / Centrum Autosedaček

S RR spolupracujeme dlouho.Jsou pro nás parťákem, na kterého se můžeme vždy spolehnout.Od vizitek, přes razítka, firemní oblečení, reklamní předměty až k polepům výloh.Využíváme služeb této skvělé reklamní společnosti.Vřele doporučujeme ostatním.

 
Tomáš Karas / Tomket s.r.o

RR mohu s klidným svědomím doporučit.S firmou spolupracujeme již několik let a vždy k plné spokojenosti. Dokonce i nereálné last minute zakázky nejsou problémem.Navíc si cením skvělého přístupu a rychlé komunikace.

 
Jakub Domitra executive director / Busyman

"Rychlost komunikace, vstřícnost, úpravy v objednávce před výrobou i samotná kvalita produktů na výbornou. Nemám, co bych dodal a mohu jen a jen doporučit."

 
Jan Pilný jednatel / IT Products s.r.o.

S Martinem Richterem spolupracuji již řadu let a doporučuji jeho služby i svým klientům. Vždy se můžu spolehnout na perfektní zpracování a osobní přístup.

 
Mgr. Daniel Macek Advokát / MACEK.LEGAL

Služeb reklamyrichter.cz využívám od samého počátku fungování. Vytvořili nám vizitky, rollupy, pracovní bloky, korporátní kávové sety a mnoho dalšího. Cením si toho, že věci vyřizují rychle a v profi kvalitě.

 
Magdaléna Koníčková nákupčí / Parker

S čistým svědomím ráda doporučím pro profesionální přístup a především je poznat, že zákazník je na prvním místě. Vždy kvalitně odvedená práce.

 
Mgr. Vendula Wolfová zakladatelka / Psí senioři v nouzi, z.s.

Služby RR využíváme již od našeho vzniku, pro profesionální přístup, rychlost, spolehlivost, férové jednání... Doporučujeme :)

 
Michal Prokop spolumajitel / Mireas reality

S RR spolupracujeme již od samotného vzniku této firmy a za více jak 11 let spolupráce patří mezi špičku svého oboru. Proto, kdykoliv je potřeba se na ně obrátíme a víme, že náš požadavek je vždy bleskově vyřešen.

3D loga v interiéru i exteriéru

Místo pro použití loga si zvolíte Vy a díky kvalitním trvanlivým materiálům, které při jejich výrobě používáme, odolá povětrnostním vlivům v exteriéru. Záleží zcela na Vašem přání.

Vybírejte ze tří možností:

1
 
 

Barevné provedení

Záleží zcela na Vašem vkusu a přání, zda se rozhodnete mít 3D logo v barvách nebo jen v odstínech jedné. Barvy přizpůsobíme druhu Vašeho podnikání. Vaše logo si okolí mnohem snadněji zapamatuje.

2
 
 

Matné či lesklé provedení

Výrobu 3D loga provádíme v matném i lesklém provedení. Sami rozhodněte, která varianta Vaše logo nejlépe vystihne a dostane do povědomí ostatních.

3
 
 

LED podsvícení

Vaše 3D logo s LED podsvícením v exteriéru nepůjde přehlédnout a my Vám ho takto připravíme v jakékoliv velikosti. LED podsvícení zajistí viditelnost Vašeho 3D loga i během šera, zejména v zimních měsících to jistě oceníte.

4
 
 

3D písmena ze škrábaného hliníku

Další možná varianta vizualizace loga.

Proč mít logo v 3D podobě?

A
Zvýší se viditelnost loga Logo ve 3D podobě přes celou fasádu sídla Vaší firmy nikdo nepřehlédne a Vy tak máte jednoduchý způsob reklamy, která hraje v úspěšném podnikání velkou roli.
B
Velikost nehraje roli 3D logo Vám zhotovíme ve velikosti podle Vašeho přání. Obrovské 3D logo může pokrývat celý bok budovy sídla Vaší společnosti a malé 3D logo pouze nad vchod či recepci. Rozhodnutí je zcela na Vás.
C
Dlouhá životnost K výrobě 3D log používáme kvalitní a trvanlivé materiály, proto se nemusíte bát, že budete pořizovat nové 3D logo každou další sezónu.
D
Vkusná dekorace Dekoraci s 3D efektem můžete mít s libovolným motivem. Způsob provedení 3D lze použít také na ozdobné prvky do firmy i domácnosti. Záleží jen na Vašem vkusu a fantazii.

Galerie ukázek

On-line poptávka Pošlete nám poptávku pohodlně on-line. Nezávazná kalkulace
Tisková pohotovost Vybrané typy tiskovin dodáme do 24 hodin! Realizace do 24 hodin

Naši klienti

Reklamy Richter

Spojovací 38, 290 01 Písková Lhota
info@reklamyrichter.cz
+420 602 713 833

Pracujeme od pondělí do pátku 07:00 - 16:00 hod. Nestíháte? Po domluvě vám budeme k dispozici i mimo otevírací dobu.

Zavoláme Vám