Spojovací 38, 290 01 Písková Lhota     |     +420 602 713 833     |     info@reklamyrichter.cz
 
Magdaléna Koníčková nákupčí / Parker

S čistým svědomím ráda doporučím pro profesionální přístup a především je poznat, že zákazník je na prvním místě. Vždy kvalitně odvedená práce.

 
Michal Prokop spolumajitel / Mireas reality

S RR spolupracujeme již od samotného vzniku této firmy a za více jak 11 let spolupráce patří mezi špičku svého oboru. Proto, kdykoliv je potřeba se na ně obrátíme a víme, že náš požadavek je vždy bleskově vyřešen.

 
Jan Pilný jednatel / IT Products s.r.o.

S Martinem Richterem spolupracuji již řadu let a doporučuji jeho služby i svým klientům. Vždy se můžu spolehnout na perfektní zpracování a osobní přístup.

Praktická a originální reklama

Jsme schopni Vám navrhnout a zhotovit originální návrh, který nebude odvádět pozornost od Vaší společnosti. Naše atypická výroba neztrácí nic ze své funkčnosti.

Vybírejte ze tří možností:

1
 
 

Velikost atypické reklamy

Rozměry prezentačních materiálů Vám přizpůsobíme. Reklamní plachty vám zhotovíme v neomezené délce, včetně působivého návrhu.

2
 
 

Nestandardní grafické návrhy

Záleží jen na Vašem přání, zda chcete svou reklamou zaujmout nebo také šokovat, pobavit. To vše jsme schopni navrhnout a vyrobit.

3
 
 

Neobvyklé barvy

Dáme obyčejným věcem neobvyklé nebo jasnější a nápadnější barvy a reklama nezůstane bez povšimnutí.

Proč zvolit atypickou výrobu?

A
Máme rádi výzvy Nad každou atypickou zakázkou jásáme. Snažíme se posouvat hranice naší práce dál, přesto se řídíme nejnovějšími trendy v boru.
B
Originalita více zaujme Nápaditých a originálních reklam si lidé více všimnou a Vaše firma se tak více dostane do povědomí okolí.
C
Pomůžeme Vám vystoupit z davu Atypicky vyrobená reklama zajistí Vaší společnosti odlišení se od ostatních firem a Vy budete na ostatní působit jedinečně.
D
Využijte svou fantazii Na všech návrzích plně spolupracujeme s klienty a snažíme se najít nejlepší řešení. Přijďte s vlastním návrhem a my Vám ho pomůžeme upravit do finální podoby.

Galerie ukázek

On-line poptávka Pošlete nám poptávku pohodlně on-line. Nezávazná kalkulace
Tisková pohotovost Vybrané typy tiskovin dodáme do 24 hodin! Realizace do 24 hodin

Naši klienti

Reklamy Richter

Spojovací 38, 290 01 Písková Lhota
info@reklamyrichter.cz
+420 602 713 833

Pracujeme od pondělí do pátku 08:30 - 16:30 hod. Nestíháte? Po domluvě vám budeme k dispozici i mimo otevírací dobu.

Zavoláme Vám