Spojovací 38, 290 01 Písková Lhota     |     +420 602 713 833     |     info@reklamyrichter.cz
 
Magdaléna Koníčková nákupčí / Parker

S čistým svědomím ráda doporučím pro profesionální přístup a především je poznat, že zákazník je na prvním místě. Vždy kvalitně odvedená práce.

 
Michal Prokop spolumajitel / Mireas reality

S RR spolupracujeme již od samotného vzniku této firmy a za více jak 11 let spolupráce patří mezi špičku svého oboru. Proto, kdykoliv je potřeba se na ně obrátíme a víme, že náš požadavek je vždy bleskově vyřešen.

 
Jan Pilný jednatel / IT Products s.r.o.

S Martinem Richterem spolupracuji již řadu let a doporučuji jeho služby i svým klientům. Vždy se můžu spolehnout na perfektní zpracování a osobní přístup.

Polepy lze využít všude

Každý podnikatel, ať už prodává zboží či nabízí jakýkoli druh služeb, se potřebuje dostat do podvědomí širokého okolí. Jednou z možností je reklama ve formě polepů, které lze umístit do výlohy obchodu či salónu. Další možností jsou polepy volných míst v inetriéru.

3 druhy polepů

1
 
 

Jednoduchý polep

Mezi tyto druhy polepů patří loga či nápisy (kontaktní údaje, webové stránky nebo popis Vámi poskytovaných služeb), které jsou vyřezané z fólie. Polepy je vhodné umístit především na viditelná místa, což výlohy a prázdná místa interiérů nabízejí.

2
 
 

Polep oken

Pro polep oken se většinou používá One Way Vision děrovaná fólie a to z několika důvodů – zvenku je z větší dálky neprůhledná a uvnitř umožňuje vidět velmi dobře ven. Můžeme však také zajistit polep fólií neprůhlednou, která se využívá pro zatemnění prostoru. Tento typ fólie je neprůhledný jak zvenku, tak i zevnitř.

3
 
 

Celopolep

Pokud chcete změnit celkový vzhled Vaší výlohy či interiéru, můžeme to zařídit a to díky celoplošné jednobarevné fólii. Plochu lze také polepit kompletně celou grafickým návrhem, který zpracujeme dle vašeho zadání a přání.

Proč si nechat vyrobit polepy u nás?

A
Jednoduchá reklama, která je vždy na očích Pokud umístíte reklamu všem na oči, k čemuž výlohy a interiérové plochy přímo vybízejí, Vaši potenciální zákazníci si ji zapamatují.
B
Různé druhy polepů V naší nabídce naleznete celou řadu různých polepů. Objednat si můžete polep průhledný i neprůhledný.
C
Různé druhy reklamy Můžete si u nás nechat vyrobit polepy jak grafického, tak i psaného typu. Mezi nejčastější grafické polepy patří loga, mezi psané pak kontaktní údaje.
D
Realizace dle vašich představ Vaše návrhy budeme realizovat dle vašich představ a v co nejbližším možném termínu. Buďte vidět a využijte polepy jako kvalitní druh reklamy.

Galerie ukázek

On-line poptávka Pošlete nám poptávku pohodlně on-line. Nezávazná kalkulace
Tisková pohotovost Vybrané typy tiskovin dodáme do 24 hodin! Realizace do 24 hodin

Naši klienti

Reklamy Richter

Spojovací 38, 290 01 Písková Lhota
info@reklamyrichter.cz
+420 602 713 833

Pracujeme od pondělí do pátku 08:30 - 16:30 hod. Nestíháte? Po domluvě vám budeme k dispozici i mimo otevírací dobu.

Zavoláme Vám