Spojovací 38, 290 01 Písková Lhota     |     +420 602 713 833     |     info@reklamyrichter.cz
 
Jan Pilný jednatel / IT Products s.r.o.

S Martinem Richterem spolupracuji již řadu let a doporučuji jeho služby i svým klientům. Vždy se můžu spolehnout na perfektní zpracování a osobní přístup.

 
Mgr. Daniel Macek Advokát / MACEK.LEGAL

Služeb reklamyrichter.cz využívám od samého počátku fungování. Vytvořili nám vizitky, rollupy, pracovní bloky, korporátní kávové sety a mnoho dalšího. Cením si toho, že věci vyřizují rychle a v profi kvalitě.

 
PhDr. Maxim Kucer Marketingový ředitel / STV Group a.s

„Se společností Reklamy Richter spolupracujeme přibližně již 2 roky a chceme v tom pokračovat i nadále. Velmi si ceníme jejich spolehlivosti a flexibility“.

 
Jakub Domitra executive director / Busyman

"Rychlost komunikace, vstřícnost, úpravy v objednávce před výrobou i samotná kvalita produktů na výbornou. Nemám, co bych dodal a mohu jen a jen doporučit."

 
Michal Prokop spolumajitel / Mireas reality

S RR spolupracujeme již od samotného vzniku této firmy a za více jak 11 let spolupráce patří mezi špičku svého oboru. Proto, kdykoliv je potřeba se na ně obrátíme a víme, že náš požadavek je vždy bleskově vyřešen.

 
Václav Mareš majitel / Káva Poděbrady

„S firmou Reklamy Richter jsem nadmíru spokojen. Dohnala mě k nim nespokojenost s minulým dodavatelem a najednou jsem byl v jiném světě. Osobní přístup, rychlost a zodpovědnost, to jsou hodnoty, které charakterizují Reklamy Richter“.

 
Pavel Kozák jednatel / PEPERLE s.r.o.

„Hned po první schůzce mi bylo jasné, že REKLAMY RICHTER jsou to "pravé ořechové" v oblasti výroby reklamy. Dokáží opravdu cokoliv vytisknout nebo polepit, jak hlásá jejich slogan. Jsou to profesionálové, s přátelským přístupem a kreativním myšlením."

 
Milan Šátek ml. obchodní manažer / Instalatérské potřeby Šátek CZ s.r.o.

"Reklamy Richter jsou naším dodavatelem v oblasti reklamy již několik let. S jejich službami jsme maximálně spokojeni."

 
Magdaléna Koníčková nákupčí / Parker

S čistým svědomím ráda doporučím pro profesionální přístup a především je poznat, že zákazník je na prvním místě. Vždy kvalitně odvedená práce.

Polepy lze využít všude

Každý podnikatel, ať už prodává zboží či nabízí jakýkoli druh služeb, se potřebuje dostat do podvědomí širokého okolí. Jednou z možností je reklama ve formě polepů, které lze umístit do výlohy obchodu či salónu. Další možností jsou polepy volných míst v inetriéru.

3 druhy polepů:

1
 
 

Jednoduchý polep

Mezi tyto druhy polepů patří loga či nápisy (kontaktní údaje, webové stránky nebo popis Vámi poskytovaných služeb), které jsou vyřezané z fólie. Polepy je vhodné umístit především na viditelná místa, což výlohy a prázdná místa interiérů nabízejí.

2
 
 

Polep oken

Pro polep oken se většinou používá One Way Vision děrovaná fólie a to z několika důvodů – zvenku je z větší dálky neprůhledná a uvnitř umožňuje vidět velmi dobře ven. Můžeme však také zajistit polep fólií neprůhlednou, která se využívá pro zatemnění prostoru. Tento typ fólie je neprůhledný jak zvenku, tak i zevnitř.

3
 
 

Celopolep

Pokud chcete změnit celkový vzhled Vaší výlohy či interiéru, můžeme to zařídit a to díky celoplošné jednobarevné fólii. Plochu lze také polepit kompletně celou grafickým návrhem, který zpracujeme dle vašeho zadání a přání.

Proč si nechat vyrobit polepy u nás?

A
Jednoduchá reklama, která je vždy na očích Pokud umístíte reklamu všem na oči, k čemuž výlohy a interiérové plochy přímo vybízejí, Vaši potenciální zákazníci si ji zapamatují.
B
Různé druhy polepů V naší nabídce naleznete celou řadu různých polepů. Objednat si můžete polep průhledný i neprůhledný.
C
Různé druhy reklamy Můžete si u nás nechat vyrobit polepy jak grafického, tak i psaného typu. Mezi nejčastější grafické polepy patří loga, mezi psané pak kontaktní údaje.
D
Realizace dle vašich představ Vaše návrhy budeme realizovat dle vašich představ a v co nejbližším možném termínu. Buďte vidět a využijte polepy jako kvalitní druh reklamy.

Galerie ukázek

On-line poptávka Pošlete nám poptávku pohodlně on-line. Nezávazná kalkulace
Tisková pohotovost Vybrané typy tiskovin dodáme do 24 hodin! Realizace do 24 hodin

Naši klienti

Reklamy Richter

Spojovací 38, 290 01 Písková Lhota
info@reklamyrichter.cz
+420 602 713 833

Pracujeme od pondělí do pátku 08:30 - 16:30 hod. Nestíháte? Po domluvě vám budeme k dispozici i mimo otevírací dobu.

Zavoláme Vám