Spojovací 38, 290 01 Písková Lhota     |     +420 602 713 833     |     info@reklamyrichter.cz
 
Michal Prokop spolumajitel / Mireas reality

S RR spolupracujeme již od samotného vzniku této firmy a za více jak 11 let spolupráce patří mezi špičku svého oboru. Proto, kdykoliv je potřeba se na ně obrátíme a víme, že náš požadavek je vždy bleskově vyřešen.

 
Jan Pilný jednatel / IT Products s.r.o.

S Martinem Richterem spolupracuji již řadu let a doporučuji jeho služby i svým klientům. Vždy se můžu spolehnout na perfektní zpracování a osobní přístup.

 
Magdaléna Koníčková nákupčí / Parker

S čistým svědomím ráda doporučím pro profesionální přístup a především je poznat, že zákazník je na prvním místě. Vždy kvalitně odvedená práce.

Roll up a stánek na veletrh

Podle velikosti a důležitosti veletrhu, na který se chystáte, si můžete zvolit typ mobilní prezentace. Grafické návrhy Vám zhotoví náš tým profesionálů.

Máte možnost vybrat ze tří možností:

1
 
 

Roll-up

Roll-up sice měří pouhé 2 metry a je široký maximálně 120 cm, ovšem s originálním grafickým návrhem, který Vám kvalitně natiskneme, Vaši mobilní prezentaci nikdo nepřehlédne.

2
 
 

Prezentační materiály

Veškeré prezentační materiály, bez kterých na úspěšném veletrhu neobejdete, Vám rádi vytiskneme. Zajistěte si jich dostatečné množství, ať Vám žádný úspěch neuteče.

3
 
 

Stánek

Pokud se chystáte na veletrh větších rozměrů a Vy nehodláte nic podcenit, rádi Vám navrhneme a vyrobíme stánek s grafickým návrhem, který nejlépe vystihuje směr Vašeho podnikání.

Proč využít možnosti mobilní prezentace?

A
Skvělá skladnost roll-upů Roll-upy můžete s sebou vozit na veškeré obchodní cesty. Nikdy nevíte, kdy se Vám bude hodit. Ve Vašem vozidle Vám nebude nijak překážet.
B
Umíme veletržní stánky Váš veletržní stánek Vám připravíme od samotného návrhu, přes kvalitní potisk montovaných dílů, až po samotnou konstrukci stánku.
C
Vytvoříme atypické prezentace na míru Díky dlouholeté praxi můžeme své zkušenosti aplikovat také do složitějších zakázek. Své limity se nebojíme posouvat a rádi Vám vytvoříme prezentaci na míru.
D
Náš tisk je všestranný Na Váš stánek stánek polepíme nejen Vaší prezentací, ale také nápaditou dekorativní grafikou, která Vám pomůže přilákat pozornost návštěvníků. Vše můžete sladit s potiskem ostatních prezentačních materiálů.

Galerie ukázek

On-line poptávka Pošlete nám poptávku pohodlně on-line. Nezávazná kalkulace
Tisková pohotovost Vybrané typy tiskovin dodáme do 24 hodin! Realizace do 24 hodin

Naši klienti

Reklamy Richter

Spojovací 38, 290 01 Písková Lhota
info@reklamyrichter.cz
+420 602 713 833

Pracujeme od pondělí do pátku 08:30 - 16:30 hod. Nestíháte? Po domluvě vám budeme k dispozici i mimo otevírací dobu.

Zavoláme Vám