Spojovací 38, 290 01 Písková Lhota     |     +420 602 713 833     |     info@reklamyrichter.cz
 
Karel Sekereš majitel / Centrum Autosedaček

S RR spolupracujeme dlouho.Jsou pro nás parťákem, na kterého se můžeme vždy spolehnout.Od vizitek, přes razítka, firemní oblečení, reklamní předměty až k polepům výloh.Využíváme služeb této skvělé reklamní společnosti.Vřele doporučujeme ostatním.

 
Václav Mareš majitel / Káva Poděbrady

„S firmou Reklamy Richter jsem nadmíru spokojen. Dohnala mě k nim nespokojenost s minulým dodavatelem a najednou jsem byl v jiném světě. Osobní přístup, rychlost a zodpovědnost, to jsou hodnoty, které charakterizují Reklamy Richter“.

 
Tomáš Karas / Tomket s.r.o

RR mohu s klidným svědomím doporučit.S firmou spolupracujeme již několik let a vždy k plné spokojenosti. Dokonce i nereálné last minute zakázky nejsou problémem.Navíc si cením skvělého přístupu a rychlé komunikace.

 
Mgr. Daniel Macek Advokát / MACEK.LEGAL

Služeb reklamyrichter.cz využívám od samého počátku fungování. Vytvořili nám vizitky, rollupy, pracovní bloky, korporátní kávové sety a mnoho dalšího. Cením si toho, že věci vyřizují rychle a v profi kvalitě.

 
David Vodehnal CEO / Centec Automatika

Společnost Reklamy Richter vždy rychle a profesionálně reaguje na naše požadavky.Jsme velice spokojeni s polepy skel v naší zasedací místnosti, s tiskem samolepek a výrobou razítek.Jsou prostě skvělí.Těšíme se na další spolupráci.

 
PhDr. Maxim Kucer Marketingový ředitel / STV Group a.s

„Se společností Reklamy Richter spolupracujeme přibližně již 2 roky a chceme v tom pokračovat i nadále. Velmi si ceníme jejich spolehlivosti a flexibility“.

 
Ivana Hladíková tatérka / IF INK

Nikdy by mě nenapadlo svěřit svůj merch do cizích rukou. Až do seznámení s Janou Luňákovou - vymyslela mi vizitky, poukazy, roll up, trička a hrnečky s perfektním designem, který mě hned oslovil. A víte co je úplně boží? Perfektní komunikace.

 
Jakub Domitra executive director / Busyman

"Rychlost komunikace, vstřícnost, úpravy v objednávce před výrobou i samotná kvalita produktů na výbornou. Nemám, co bych dodal a mohu jen a jen doporučit."

 
Milan Šátek ml. obchodní manažer / Instalatérské potřeby Šátek CZ s.r.o.

"Reklamy Richter jsou naším dodavatelem v oblasti reklamy již několik let. S jejich službami jsme maximálně spokojeni."

 
Mgr. Vendula Wolfová zakladatelka / Psí senioři v nouzi, z.s.

Služby RR využíváme již od našeho vzniku, pro profesionální přístup, rychlost, spolehlivost, férové jednání... Doporučujeme :)

 
Pavel Kozák jednatel / PEPERLE s.r.o.

„Hned po první schůzce mi bylo jasné, že RRjsou to "pravé ořechové" v oblasti výroby reklamy.Dokáží opravdu cokoliv vytisknout nebo polepit, jak hlásá jejich slogan.Jsou to profesionálové, s přátelským přístupem a kreativním myšlením."

 
Martin Havlíček majitel / IPOKA

Tým reklamy Richter při spolupráci prokazuje svou kreativitu, ochotu, spolehlivost a velkou profesionalitu při svěřených zakázkách.

 
Magdaléna Koníčková nákupčí / Parker

S čistým svědomím ráda doporučím pro profesionální přístup a především je poznat, že zákazník je na prvním místě. Vždy kvalitně odvedená práce.

 
Michal Prokop spolumajitel / Mireas reality

S RR spolupracujeme již od samotného vzniku této firmy a za více jak 11 let spolupráce patří mezi špičku svého oboru. Proto, kdykoliv je potřeba se na ně obrátíme a víme, že náš požadavek je vždy bleskově vyřešen.

 
Jan Pilný jednatel / IT Products s.r.o.

S Martinem Richterem spolupracuji již řadu let a doporučuji jeho služby i svým klientům. Vždy se můžu spolehnout na perfektní zpracování a osobní přístup.

Tisk samolepek a etiket

Pokud potřebujete pouze menší množství reklamních předmětů, je tisk samolepek zajímavým a cenově výhodným řešením. Samolepky jsou velmi přitažlivý způsob reklamy a to především proto, že je lze přilepit téměř na jakýkoliv povrch.

3 druhy samolepek:

1
 
 

PVC samolepky

Lze je vyrobit pomocí digitálního tisku či sítotisku. Moderní technologie nabízejí různé druhy tvarů a problémem nejsou ani tvary nepravidelné. Samolepky do náročnějšího prostředí lze zalaminovat. Také lze vyrobit samolepku na přenosnou fólii – bílou, lesklou či matnou, transparentní, barevnou, reflexní, metalickou nebo děrovanou.

2
 
 

Řezané samolepky

Jsou ideální pro jednoduché vyskládání barevných objektů. Po jejich vyříznutí zůstanou pouze požadované tvary. Lze je využít pro tisk firemního loga nebo jako drobné plnobarevné samolepky. Tento typ samolepek nabízí celou řadu výhod, mezi něž patří mechanická odolnost, velmi dobře odolávají povětrnostním vlivům, výkyvům teplot i UV záření.

3
 
 

Velkoformátové samolepky

Tento druh samolepek nabízí realizaci jakékoli složité digitální grafiky, jež je ve špičkové kvalitě. Velkoformátový tisk samolepek je vhodný pro realizaci bezpečnostních nálepek, nálepek do výkladů a obchodních prostor, pro polepy dopravních prostředků a lze je využít i na reklamní tabule či poutače.

Proč využít samolepky a etikety?

A
Zajímavý způsob reklamy Samolepka či etiketa je přitažlivá maličkost, která se dá snadno přilepit. Můžete na ni umístit nejen logo, ale i kontakty nebo vtipnou ilustraci, která bude snadno k zapamatování.
B
Cenová dostupnost Tisk samolepek a etiket není cenově náročný, můžete jich mít tedy v zásobě velké množství a využít je pro propagaci.
C
Skvělý suvenýr Samolepky lze využít i jako suvenýry a to v každé oblasti podnikání. Pokud prodáváte nějaké produkty, můžete je k nim přibalit.
D
Šíříte firemní značku Samolepku můžete nalepit kamkoli, všude drží a především každého zaujmou a to díky zajímavému designu. Etiketa na Vašich produktech zase každému prozradí, kdo je vyrobil.

Galerie ukázek

On-line poptávka Pošlete nám poptávku pohodlně on-line. Nezávazná kalkulace
Tisková pohotovost Vybrané typy tiskovin dodáme do 24 hodin! Realizace do 24 hodin

Naši klienti

Reklamy Richter

Spojovací 38, 290 01 Písková Lhota
info@reklamyrichter.cz
+420 602 713 833

Pracujeme od pondělí do pátku 07:00 - 16:00 hod. Nestíháte? Po domluvě vám budeme k dispozici i mimo otevírací dobu.

Zavoláme Vám