Spojovací 38, 290 01 Písková Lhota     |     +420 602 713 833     |     info@reklamyrichter.cz
 
Magdaléna Koníčková nákupčí / Parker

S čistým svědomím ráda doporučím pro profesionální přístup a především je poznat, že zákazník je na prvním místě. Vždy kvalitně odvedená práce.

 
Jan Pilný jednatel / IT Products s.r.o.

S Martinem Richterem spolupracuji již řadu let a doporučuji jeho služby i svým klientům. Vždy se můžu spolehnout na perfektní zpracování a osobní přístup.

 
Michal Prokop spolumajitel / Mireas reality

S RR spolupracujeme již od samotného vzniku této firmy a za více jak 11 let spolupráce patří mezi špičku svého oboru. Proto, kdykoliv je potřeba se na ně obrátíme a víme, že náš požadavek je vždy bleskově vyřešen.

Tisk samolepek a etiket

Pokud potřebujete pouze menší množství reklamních předmětů, je tisk samolepek zajímavým a cenově výhodným řešením. Samolepky jsou velmi přitažlivý způsob reklamy a to především proto, že je lze přilepit téměř na jakýkoliv povrch.

3 druhy samolepek

1
 
 

PVC samolepky

Lze je vyrobit pomocí digitálního tisku či sítotisku. Moderní technologie nabízejí různé druhy tvarů a problémem nejsou ani tvary nepravidelné. Samolepky do náročnějšího prostředí lze zalaminovat. Také lze vyrobit samolepku na přenosnou fólii – bílou, lesklou či matnou, transparentní, barevnou, reflexní, metalickou nebo děrovanou.

2
 
 

Řezané samolepky

Jsou ideální pro jednoduché vyskládání barevných objektů. Po jejich vyříznutí zůstanou pouze požadované tvary. Lze je využít pro tisk firemního loga nebo jako drobné plnobarevné samolepky. Tento typ samolepek nabízí celou řadu výhod, mezi něž patří mechanická odolnost, velmi dobře odolávají povětrnostním vlivům, výkyvům teplot i UV záření.

3
 
 

Velkoformátové samolepky

Tento druh samolepek nabízí realizaci jakékoli složité digitální grafiky, jež je ve špičkové kvalitě. Velkoformátový tisk samolepek je vhodný pro realizaci bezpečnostních nálepek, nálepek do výkladů a obchodních prostor, pro polepy dopravních prostředků a lze je využít i na reklamní tabule či poutače.

Proč využít samolepky a etikety?

A
Zajímavý způsob reklamy Samolepka či etiketa je přitažlivá maličkost, která se dá snadno přilepit. Můžete na ni umístit nejen logo, ale i kontakty nebo vtipnou ilustraci, která bude snadno k zapamatování.
B
Cenová dostupnost Tisk samolepek a etiket není cenově náročný, můžete jich mít tedy v zásobě velké množství a využít je pro propagaci.
C
Skvělý suvenýr Samolepky lze využít i jako suvenýry a to v každé oblasti podnikání. Pokud prodáváte nějaké produkty, můžete je k nim přibalit.
D
Šíříte firemní značku Samolepku můžete nalepit kamkoli, všude drží a především každého zaujmou a to díky zajímavému designu. Etiketa na Vašich produktech zase každému prozradí, kdo je vyrobil.

Galerie ukázek

On-line poptávka Pošlete nám poptávku pohodlně on-line. Nezávazná kalkulace
Tisková pohotovost Vybrané typy tiskovin dodáme do 24 hodin! Realizace do 24 hodin

Naši klienti

Reklamy Richter

Spojovací 38, 290 01 Písková Lhota
info@reklamyrichter.cz
+420 602 713 833

Pracujeme od pondělí do pátku 08:30 - 16:30 hod. Nestíháte? Po domluvě vám budeme k dispozici i mimo otevírací dobu.

Zavoláme Vám