Spojovací 38, 290 01 Písková Lhota     |     +420 602 713 833     |     info@reklamyrichter.cz
 
PhDr. Maxim Kucer Marketingový ředitel / STV Group a.s

„Se společností Reklamy Richter spolupracujeme přibližně již 2 roky a chceme v tom pokračovat i nadále. Velmi si ceníme jejich spolehlivosti a flexibility“.

 
Jakub Domitra executive director / Busyman

"Rychlost komunikace, vstřícnost, úpravy v objednávce před výrobou i samotná kvalita produktů na výbornou. Nemám, co bych dodal a mohu jen a jen doporučit."

 
Václav Mareš majitel / Káva Poděbrady

„S firmou Reklamy Richter jsem nadmíru spokojen. Dohnala mě k nim nespokojenost s minulým dodavatelem a najednou jsem byl v jiném světě. Osobní přístup, rychlost a zodpovědnost, to jsou hodnoty, které charakterizují Reklamy Richter“.

 
Mgr. Daniel Macek Advokát / MACEK.LEGAL

Služeb reklamyrichter.cz využívám od samého počátku fungování. Vytvořili nám vizitky, rollupy, pracovní bloky, korporátní kávové sety a mnoho dalšího. Cením si toho, že věci vyřizují rychle a v profi kvalitě.

 
Magdaléna Koníčková nákupčí / Parker

S čistým svědomím ráda doporučím pro profesionální přístup a především je poznat, že zákazník je na prvním místě. Vždy kvalitně odvedená práce.

 
Michal Prokop spolumajitel / Mireas reality

S RR spolupracujeme již od samotného vzniku této firmy a za více jak 11 let spolupráce patří mezi špičku svého oboru. Proto, kdykoliv je potřeba se na ně obrátíme a víme, že náš požadavek je vždy bleskově vyřešen.

 
Milan Šátek ml. obchodní manažer / Instalatérské potřeby Šátek CZ s.r.o.

"Reklamy Richter jsou naším dodavatelem v oblasti reklamy již několik let. S jejich službami jsme maximálně spokojeni."

 
Jan Pilný jednatel / IT Products s.r.o.

S Martinem Richterem spolupracuji již řadu let a doporučuji jeho služby i svým klientům. Vždy se můžu spolehnout na perfektní zpracování a osobní přístup.

 
Pavel Kozák jednatel / PEPERLE s.r.o.

„Hned po první schůzce mi bylo jasné, že REKLAMY RICHTER jsou to "pravé ořechové" v oblasti výroby reklamy. Dokáží opravdu cokoliv vytisknout nebo polepit, jak hlásá jejich slogan. Jsou to profesionálové, s přátelským přístupem a kreativním myšlením."

Kreativní webdesign

Díky spolupráci se zkušeným webovým studiem IT Products Vám rádi dodáme kvalitní a kreativní internetové stránky nebo e-shop, včetně souvisejících služeb, jako jsou provoz, správa, optimalizace pro vyhledávače (SEO), reklama a online marketing. To vše sladíme s tiskovinami a identitou Vaší firmy.

Umíme běžná i nevšední webová řešení...

1
 
 

Firemní i osobní prezentace

Máme zkušenosti v mnoha obory podnikání i osobními www prezentacemi. Navrhneme a realizujeme originální kvalitní řešení, které přivede a zajme jak nové, tak i potencionální zákazníky.

2
 
 

Internetové obchody

Víme, jak správně nabídnout a efektivně prodat Vaše zboží na internetu. Máme zkušenosti s mnoha řešeními třetích stran, nákladovým marketingem (PNO) i stanovením rozvojových strategií.

3
 
 

Provoz a správa webů/e-shopů

Spuštěním projektu ta pravá práce teprve začíná. Web musí být aktuální, přinášet stále nové možnosti a nezaostávat z technických ani bezpečnostních hledisek. Zajistíme pravidelnou aktualizaci, hladký provoz i měření výsledků.

4
 
 

SEO optimalizace a reklama

Na web musí směřovat návštěvníci, které chceme všichni přeměnit na spokojené zákazníky. K tomu slouží mnoho metod, prodejních kanálů i nástrojů. Pomůžeme Vám je provozovat a ukážeme jak s nimi pracovat, nastavíme reklamu a připravíme SEO strategii.

Proč tvoříme výborné WWW prezentace?

A
Záleží nám na výsledku Tvoříme weby s obsahem a nápadem. Nespokojíme se s průměrem.
B
Myslíme na kvalitu zobrazení Záleží nám na kvalitě zobrazení a komfortu prohlížení na všech zařízeních.
C
Nekopírujeme, vymýšlíme Chceme tvořit originalitu - přemýšlíme nad designem, obsahem i jedinečnými nástroji pro správu.
D
Pracujeme pro Vás S námi nemusíte znát názvosloví nebo jak co nastavit. Vše zařídíme za Vás, nebudeme zbytečně rušit a půjdeme za společným cílem.
E
Spolupracujeme dlouhodobě Spuštěním projektu pro nás práce nekončí. Záleží nám na dalším běhu dodaného řešení, chceme aby bylo úspěšné.
F
Zajistíme vše potřebné Nemáme problém s cizími jazyky, provozem náročných aplikací, speciální grafikou, zajištěním fotografií nebo pravidelnou správou.
G
Máme výsledky Námi dodané projekty denně zobrazí miliony stránek, realizují tisíce objednávek, generují odpovídající zisky a plní cíle.

Galerie ukázek

On-line poptávka Pošlete nám poptávku pohodlně on-line. Nezávazná kalkulace
Tisková pohotovost Vybrané typy tiskovin dodáme do 24 hodin! Realizace do 24 hodin

Naši klienti

Reklamy Richter

Spojovací 38, 290 01 Písková Lhota
info@reklamyrichter.cz
+420 602 713 833

Pracujeme od pondělí do pátku 07:00 - 16:00 hod. Nestíháte? Po domluvě vám budeme k dispozici i mimo otevírací dobu.

Zavoláme Vám