Spojovací 38, 290 01 Písková Lhota     |     +420 602 713 833     |     info@reklamyrichter.cz
 
PhDr. Maxim Kucer Marketingový ředitel / STV Group a.s

„Se společností Reklamy Richter spolupracujeme přibližně již 2 roky a chceme v tom pokračovat i nadále. Velmi si ceníme jejich spolehlivosti a flexibility“.

 
Mgr. Daniel Macek Advokát / MACEK.LEGAL

Služeb reklamyrichter.cz využívám od samého počátku fungování. Vytvořili nám vizitky, rollupy, pracovní bloky, korporátní kávové sety a mnoho dalšího. Cením si toho, že věci vyřizují rychle a v profi kvalitě.

 
Michal Prokop spolumajitel / Mireas reality

S RR spolupracujeme již od samotného vzniku této firmy a za více jak 11 let spolupráce patří mezi špičku svého oboru. Proto, kdykoliv je potřeba se na ně obrátíme a víme, že náš požadavek je vždy bleskově vyřešen.

 
Tomáš Karas / Tomket s.r.o

RR mohu s klidným svědomím doporučit.S firmou spolupracujeme již několik let a vždy k plné spokojenosti. Dokonce i nereálné last minute zakázky nejsou problémem.Navíc si cením skvělého přístupu a rychlé komunikace.

 
Ivana Hladíková tatérka / IF INK

Nikdy by mě nenapadlo svěřit svůj merch do cizích rukou. Až do seznámení s Janou Luňákovou - vymyslela mi vizitky, poukazy, roll up, trička a hrnečky s perfektním designem, který mě hned oslovil. A víte co je úplně boží? Perfektní komunikace.

 
Karel Sekereš majitel / Centrum Autosedaček

S RR spolupracujeme dlouho.Jsou pro nás parťákem, na kterého se můžeme vždy spolehnout.Od vizitek, přes razítka, firemní oblečení, reklamní předměty až k polepům výloh.Využíváme služeb této skvělé reklamní společnosti.Vřele doporučujeme ostatním.

 
Milan Šátek ml. obchodní manažer / Instalatérské potřeby Šátek CZ s.r.o.

"Reklamy Richter jsou naším dodavatelem v oblasti reklamy již několik let. S jejich službami jsme maximálně spokojeni."

 
David Vodehnal CEO / Centec Automatika

Společnost Reklamy Richter vždy rychle a profesionálně reaguje na naše požadavky.Jsme velice spokojeni s polepy skel v naší zasedací místnosti, s tiskem samolepek a výrobou razítek.Jsou prostě skvělí.Těšíme se na další spolupráci.

 
Václav Mareš majitel / Káva Poděbrady

„S firmou Reklamy Richter jsem nadmíru spokojen. Dohnala mě k nim nespokojenost s minulým dodavatelem a najednou jsem byl v jiném světě. Osobní přístup, rychlost a zodpovědnost, to jsou hodnoty, které charakterizují Reklamy Richter“.

 
Jakub Domitra executive director / Busyman

"Rychlost komunikace, vstřícnost, úpravy v objednávce před výrobou i samotná kvalita produktů na výbornou. Nemám, co bych dodal a mohu jen a jen doporučit."

 
Magdaléna Koníčková nákupčí / Parker

S čistým svědomím ráda doporučím pro profesionální přístup a především je poznat, že zákazník je na prvním místě. Vždy kvalitně odvedená práce.

 
Jan Pilný jednatel / IT Products s.r.o.

S Martinem Richterem spolupracuji již řadu let a doporučuji jeho služby i svým klientům. Vždy se můžu spolehnout na perfektní zpracování a osobní přístup.

 
Mgr. Vendula Wolfová zakladatelka / Psí senioři v nouzi, z.s.

Služby RR využíváme již od našeho vzniku, pro profesionální přístup, rychlost, spolehlivost, férové jednání... Doporučujeme :)

 
Pavel Kozák jednatel / PEPERLE s.r.o.

„Hned po první schůzce mi bylo jasné, že RRjsou to "pravé ořechové" v oblasti výroby reklamy.Dokáží opravdu cokoliv vytisknout nebo polepit, jak hlásá jejich slogan.Jsou to profesionálové, s přátelským přístupem a kreativním myšlením."

 
Martin Havlíček majitel / IPOKA

Tým reklamy Richter při spolupráci prokazuje svou kreativitu, ochotu, spolehlivost a velkou profesionalitu při svěřených zakázkách.

Polepy užitkových i osobních vozů

Vůz je dokonalým prostorem pro umístění reklamy, obzvláště, pokud často cestujete. Dokážeme si poradit se všemi druhy reklam pro vozy a to v prvotřídní kvalitě, aby dokázaly upoutat pozornost a zároveň vydržely co nejdéle.

Nabízí se Vám 3 možnosti:

1
 
 

Jednoduchý polep

Pokud nejste nároční a cílem je zejména informovat, umístíme na auto nápisy, loga, informace o službách nebo i kontaktní údaje, včetně webových stránek. Jde o cenově dostupnou formu reklamy, kterou vyřežeme z fólie a nalepíme na požadované části vozu, nejčastěji dveře vozu.

2
 
 

Polep oken

Reklama s polepy oken je větší a tím pádem dokáže více zaujmout. Používáme pro ní zejména perforovanou fólii One Way Vision, která je pro kolemjdoucí neprůhledná, ale z interiéru přes ní vidět je. Z fólií, přes které jde vidět zevnitř, nabízíme například i kouřovou nebo zrcadlovou. Jestliže je cílem neprůhlednost z obou stran, pak nabízíme i klasické neprůhledné fólie.

3
 
 

Celopolep

Celopolep je úchvatným uměním moderní reklamy, která nikdy nezůstane bez povšimnutí. Celý vůz s ní změní svůj ráz a může vypadat podle Vašich představ. Nabízí se zde jak jednobarevné fólie, tak i polep podle konkrétních grafických návrhů.

Proč si nechat polepit auto?

A
Reklamní plocha zdarma Proč platit za drahé billboardy a reklamní plochy na budovách, když polepem auta získáte plochu, kterou máte zdarma.
B
Podpoříte brand Pro firmy je polep auta příležitostí, jak podpořit branding a mít z vozů důležitou součást korporátní identity.
C
Zlepšíte vzhled vozu Váš vůz je již nezajímavý a zastaralý? Polepem z něj můžete udělat nepřehlédnutelný klenot silnic, který bude zářit skvělým designem.
D
Ideální způsob propagace S reklamou na voze je každá cesta propagací. Každý den můžete oslovit na cestách mnoho potenciálních zákazníků a to bez jakékoliv námahy.

Galerie ukázek

On-line poptávka Pošlete nám poptávku pohodlně on-line. Nezávazná kalkulace
Tisková pohotovost Vybrané typy tiskovin dodáme do 24 hodin! Realizace do 24 hodin

Naši klienti

Reklamy Richter

Spojovací 38, 290 01 Písková Lhota
info@reklamyrichter.cz
+420 602 713 833

Pracujeme od pondělí do pátku 07:00 - 16:00 hod. Nestíháte? Po domluvě vám budeme k dispozici i mimo otevírací dobu.

Zavoláme Vám