Spojovací 38, 290 01 Písková Lhota     |     +420 602 713 833     |     info@reklamyrichter.cz
 
Jan Pilný jednatel / IT Products s.r.o.

S Martinem Richterem spolupracuji již řadu let a doporučuji jeho služby i svým klientům. Vždy se můžu spolehnout na perfektní zpracování a osobní přístup.

 
Magdaléna Koníčková nákupčí / Parker

S čistým svědomím ráda doporučím pro profesionální přístup a především je poznat, že zákazník je na prvním místě. Vždy kvalitně odvedená práce.

 
Michal Prokop spolumajitel / Mireas reality

S RR spolupracujeme již od samotného vzniku této firmy a za více jak 11 let spolupráce patří mezi špičku svého oboru. Proto, kdykoliv je potřeba se na ně obrátíme a víme, že náš požadavek je vždy bleskově vyřešen.

Polepy užitkových i osobních vozů

Vůz je dokonalým prostorem pro umístění reklamy, obzvláště, pokud často cestujete. Dokážeme si poradit se všemi druhy reklam pro vozy a to v prvotřídní kvalitě, aby dokázaly upoutat pozornost a zároveň vydržely co nejdéle.

Nabízí se Vám 3 možnosti:

1
 
 

Jednoduchý polep

Pokud nejste nároční a cílem je zejména informovat, umístíme na auto nápisy, loga, informace o službách nebo i kontaktní údaje, včetně webových stránek. Jde o cenově dostupnou formu reklamy, kterou vyřežeme z fólie a nalepíme na požadované části vozu, nejčastěji dveře vozu.

2
 
 

Polep oken

Reklama s polepy oken je větší a tím pádem dokáže více zaujmout. Používáme pro ní zejména perforovanou fólii One Way Vision, která je pro kolemjdoucí neprůhledná, ale z interiéru přes ní vidět je. Z fólií, přes které jde vidět zevnitř, nabízíme například i kouřovou nebo zrcadlovou. Jestliže je cílem neprůhlednost z obou stran, pak nabízíme i klasické neprůhledné fólie.

3
 
 

Celopolep

Celopolep je úchvatným uměním moderní reklamy, která nikdy nezůstane bez povšimnutí. Celý vůz s ní změní svůj ráz a může vypadat podle Vašich představ. Nabízí se zde jak jednobarevné fólie, tak i polep podle konkrétních grafických návrhů.

Proč si nechat polepit auto?

A
Reklamní plocha zdarma Proč platit za drahé billboardy a reklamní plochy na budovách, když polepem auta získáte plochu, kterou máte zdarma.
B
Podpoříte brand Pro firmy je polep auta příležitostí, jak podpořit branding a mít z vozů důležitou součást korporátní identity.
C
Zlepšíte vzhled vozu Váš vůz je již nezajímavý a zastaralý? Polepem z něj můžete udělat nepřehlédnutelný klenot silnic, který bude zářit skvělým designem.
D
Ideální způsob propagace S reklamou na voze je každá cesta propagací. Každý den můžete oslovit na cestách mnoho potenciálních zákazníků a to bez jakékoliv námahy.

Galerie ukázek

On-line poptávka Pošlete nám poptávku pohodlně on-line. Nezávazná kalkulace
Tisková pohotovost Vybrané typy tiskovin dodáme do 24 hodin! Realizace do 24 hodin

Naši klienti

Reklamy Richter

Spojovací 38, 290 01 Písková Lhota
info@reklamyrichter.cz
+420 602 713 833

Pracujeme od pondělí do pátku 08:30 - 16:30 hod. Nestíháte? Po domluvě vám budeme k dispozici i mimo otevírací dobu.

Zavoláme Vám