Spojovací 38, 290 01 Písková Lhota     |     +420 602 713 833     |     info@reklamyrichter.cz
 
Michal Prokop spolumajitel / Mireas reality

S RR spolupracujeme již od samotného vzniku této firmy a za více jak 11 let spolupráce patří mezi špičku svého oboru. Proto, kdykoliv je potřeba se na ně obrátíme a víme, že náš požadavek je vždy bleskově vyřešen.

 
Jan Pilný jednatel / IT Products s.r.o.

S Martinem Richterem spolupracuji již řadu let a doporučuji jeho služby i svým klientům. Vždy se můžu spolehnout na perfektní zpracování a osobní přístup.

 
Magdaléna Koníčková nákupčí / Parker

S čistým svědomím ráda doporučím pro profesionální přístup a především je poznat, že zákazník je na prvním místě. Vždy kvalitně odvedená práce.

Výroba autoplachet

Nesoustředíme se pouze na jednu výrobu, proto nabízíme výrobu nejen bannerů, ale také autoplachet.

1
 
 

Dodáváme autoplachty pro všechny typy vozidel.

Nejen plachty pro nákladní nebo dodávkové automobily, ale také plachty na kontejnery, vleky, valníky, zemědělskou techniku, železniční vagony, atd. Namáhaná místa jsou zesílena dle potřeby i několika vrstvami. Barevná škála autoplachet je možná dle aktuálního barevného vzorníku. Pro výrobu autoplachet používáme velkou škálu kování a vyhovíme tak každému požadavku.

2
 
 

Střecha, boční a čelní stěny opláštění montované haly

jsou nataženy na konstrukci v jednom kuse pomocí vnitřních expandérů. Tímto je zajištěno absolutní vypnutí tkaniny ve všech směrech a je zaručena velká tlaková odolnost celého opláštění. Plachtové opláštění je vyráběno z lakovaných PVC nánosovaných polyesterových tkanin (tzv. autoplachtovina), které se vyznačují vysokou pevností a jsou zcela odolné proti povětrnostním a dešťovým vlivům, zaručují dobrou propustnost světla a stálobarevnost. Možnost provedení ve skupině se sníženou hořlavostí. Barevné provedení opláštění lze specifikovat dle aktuálních barevných vzorníků. Boční a čelní díly mohou být opatřeny okny ze speciální mrazuvzdorné folie.

3
 
 

Plachty mají všestranné využití

na každé zahradě, na chalupě, rekonstrukci domů apod. Slouží ke snadnému zakrytí volně loženého materiálu např. k ochraně pískovišť, bazénů, sena, dříví, vozíků, stavebních strojů a jiných objektů před nežádoucími vlivy počasí. Uplatní se také jako podložky např. pod stan… Jsou vyráběny z vysoce kvalitního odolného materiálu na zakázku dle požadovaných rozměrů, jištěné pomocí karabin, oček, napínací gumy, třmenů a další řadou kotevních prvků. Plachty jsou celoroční, UV stabilní, voděodolné …

4
 
 

Dodáváme autoplachty pro všechny typy přívěsných vozíků.

Namáhaná místa jsou zesílena dlepotřeby i několika vrstvami. Barevná škála autoplachet je možná dleaktuálního barevného vzorníku. Pro výrobu autoplachet používáme velkou škálu kování a vyhovíme tak každému požadavku.

Proč mít potisk na autoplachtě?

A
Reklamní plocha zdarma Proč platit za drahé billboardy a reklamní plochy na budovách, když polepem autoplachty získáte velkou reklamní plochu, kterou máte na svém vozíku/návěsu zdarma.
B
Podpoříte brand Pro firmy je polep autoplachty příležitostí, jak podpořit branding a mít z vozů důležitou součást korporátní identity.
C
Zlepšíte vzhled vozu Nápaditým designem uděláte ze svého kamionu/vozíku nepřehlédnutelný klenot silnic, který bude zářit skvělým designem.
D
Ideální způsob propagace S reklamou na plachtě kamionu je každá cesta propagací. Každý den můžete oslovit na cestách mnoho potenciálních zákazníků a to bez jakékoliv námahy.

Galerie ukázek

On-line poptávka Pošlete nám poptávku pohodlně on-line. Nezávazná kalkulace
Tisková pohotovost Vybrané typy tiskovin dodáme do 24 hodin! Realizace do 24 hodin

Naši klienti

Reklamy Richter

Spojovací 38, 290 01 Písková Lhota
info@reklamyrichter.cz
+420 602 713 833

Pracujeme od pondělí do pátku 08:30 - 16:30 hod. Nestíháte? Po domluvě vám budeme k dispozici i mimo otevírací dobu.

Zavoláme Vám