Spojovací 38, 290 01 Písková Lhota     |     +420 602 713 833     |     info@reklamyrichter.cz
 
Pavel Kozák jednatel / PEPERLE s.r.o.

„Hned po první schůzce mi bylo jasné, že REKLAMY RICHTER jsou to "pravé ořechové" v oblasti výroby reklamy. Dokáží opravdu cokoliv vytisknout nebo polepit, jak hlásá jejich slogan. Jsou to profesionálové, s přátelským přístupem a kreativním myšlením."

 
PhDr. Maxim Kucer Marketingový ředitel / STV Group a.s

„Se společností Reklamy Richter spolupracujeme přibližně již 2 roky a chceme v tom pokračovat i nadále. Velmi si ceníme jejich spolehlivosti a flexibility“.

 
Jan Pilný jednatel / IT Products s.r.o.

S Martinem Richterem spolupracuji již řadu let a doporučuji jeho služby i svým klientům. Vždy se můžu spolehnout na perfektní zpracování a osobní přístup.

 
Michal Prokop spolumajitel / Mireas reality

S RR spolupracujeme již od samotného vzniku této firmy a za více jak 11 let spolupráce patří mezi špičku svého oboru. Proto, kdykoliv je potřeba se na ně obrátíme a víme, že náš požadavek je vždy bleskově vyřešen.

 
Mgr. Daniel Macek Advokát / MACEK.LEGAL

Služeb reklamyrichter.cz využívám od samého počátku fungování. Vytvořili nám vizitky, rollupy, pracovní bloky, korporátní kávové sety a mnoho dalšího. Cením si toho, že věci vyřizují rychle a v profi kvalitě.

 
Jakub Domitra executive director / Busyman

"Rychlost komunikace, vstřícnost, úpravy v objednávce před výrobou i samotná kvalita produktů na výbornou. Nemám, co bych dodal a mohu jen a jen doporučit."

 
Milan Šátek ml. obchodní manažer / Instalatérské potřeby Šátek CZ s.r.o.

"Reklamy Richter jsou naším dodavatelem v oblasti reklamy již několik let. S jejich službami jsme maximálně spokojeni."

 
Magdaléna Koníčková nákupčí / Parker

S čistým svědomím ráda doporučím pro profesionální přístup a především je poznat, že zákazník je na prvním místě. Vždy kvalitně odvedená práce.

 
Václav Mareš majitel / Káva Poděbrady

„S firmou Reklamy Richter jsem nadmíru spokojen. Dohnala mě k nim nespokojenost s minulým dodavatelem a najednou jsem byl v jiném světě. Osobní přístup, rychlost a zodpovědnost, to jsou hodnoty, které charakterizují Reklamy Richter“.

Výroba autoplachet

Nesoustředíme se pouze na jednu výrobu, proto nabízíme výrobu nejen bannerů, ale také autoplachet.

Jedna plachta, různé využití:

1
 
 

Autoplachty

Dodáváme autoplachty pro všechny typy vozidel. Nejen plachty pro nákladní nebo dodávkové automobily, ale také plachty na kontejnery, vleky, valníky, zemědělskou techniku, železniční vagony, atd. Namáhaná místa jsou zesílena dle potřeby i několika vrstvami. Barevná škála autoplachet je možná dle aktuálního barevného vzorníku. Pro výrobu autoplachet používáme velkou škálu kování a vyhovíme tak každému požadavku.

2
 
 

Opláštění montovaných hal

Střecha, boční a čelní stěny opláštění montované haly jsou nataženy na konstrukci v jednom kuse pomocí vnitřních expandérů. Tímto je zajištěno absolutní vypnutí tkaniny ve všech směrech a je zaručena velká tlaková odolnost celého opláštění. Plachtové opláštění je vyráběno z lakovaných PVC nánosovaných polyesterových tkanin (tzv. autoplachtovina), které se vyznačují vysokou pevností a jsou zcela odolné proti povětrnostním a dešťovým vlivům, zaručují dobrou propustnost světla a stálobarevnost. Možnost provedení ve skupině se sníženou hořlavostí. Barevné provedení opláštění lze specifikovat dle aktuálních barevných vzorníků. Boční a čelní díly mohou být opatřeny okny ze speciální mrazuvzdorné folie.

3
 
 

Krycí plachty

Plachty mají všestranné využití na každé zahradě, na chalupě, rekonstrukci domů apod. Slouží ke snadnému zakrytí volně loženého materiálu např. k ochraně pískovišť, bazénů, sena, dříví, vozíků, stavebních strojů a jiných objektů před nežádoucími vlivy počasí. Uplatní se také jako podložky např. pod stan… Jsou vyráběny z vysoce kvalitního odolného materiálu na zakázku dle požadovaných rozměrů, jištěné pomocí karabin, oček, napínací gumy, třmenů a další řadou kotevních prvků. Plachty jsou celoroční, UV stabilní, voděodolné …

4
 
 

Autoplachty pro vozíky a přívěsy

Dodáváme autoplachty pro všechny typy přívěsných vozíků. Namáhaná místa jsou zesílena dlepotřeby i několika vrstvami. Barevná škála autoplachet je možná dleaktuálního barevného vzorníku. Pro výrobu autoplachet používáme velkou škálu kování a vyhovíme tak každému požadavku.

Proč mít potisk na autoplachtě?

A
Reklamní plocha zdarma Proč platit za drahé billboardy a reklamní plochy na budovách, když polepem autoplachty získáte velkou reklamní plochu, kterou máte na svém vozíku/návěsu zdarma.
B
Podpoříte brand Pro firmy je polep autoplachty příležitostí, jak podpořit branding a mít z vozů důležitou součást korporátní identity.
C
Zlepšíte vzhled vozu Nápaditým designem uděláte ze svého kamionu/vozíku nepřehlédnutelný klenot silnic, který bude zářit skvělým designem.
D
Ideální způsob propagace S reklamou na plachtě kamionu je každá cesta propagací. Každý den můžete oslovit na cestách mnoho potenciálních zákazníků a to bez jakékoliv námahy.

Galerie ukázek

On-line poptávka Pošlete nám poptávku pohodlně on-line. Nezávazná kalkulace
Tisková pohotovost Vybrané typy tiskovin dodáme do 24 hodin! Realizace do 24 hodin

Naši klienti

Reklamy Richter

Spojovací 38, 290 01 Písková Lhota
info@reklamyrichter.cz
+420 602 713 833

Pracujeme od pondělí do pátku 08:30 - 16:30 hod. Nestíháte? Po domluvě vám budeme k dispozici i mimo otevírací dobu.

Zavoláme Vám